peniaze

Pozvánka na neformálne „euroraňajky“ s predstaviteľmi VÚB banky

Neformálne „euroraňajky“ s predstaviteľmi VÚB banky sa uskutočnia v piatok 7. marca 2008 o 9.30 hod. v reštaurácii Sole Mio na Ferienčíkovej 3 v Bratislave.

Téma stretnutia: "Krok za krokom k novej mene alebo Euro v našich peňaženkách"

Na stretnutie s Vami sa tešia:

Elena Kohútiková
Členka predstavenstva a vrchná riaditeľka úseku Finančné a kapitálové trhy

Dinko Lucić
Člen predstavenstva a vrchný riaditeľ úseku Retailové bankovníctvo


Prosíme o potvrdenie Vašej účasti mailom alebo telefonicky.

Bližšie informácie a kontakt:
Michal Kopecký
PR špecialista

Partnerstvo Ronaldinha a značky Nutrilite

 

Príprava na euro v Allianz – Slovenskej poisťovni

Slovenská poisťovňa sa na zavedenie eura kontinuálne pripravuje od začiatku roka 2007 paralelne so vznikom generálneho euro zákona. Od februára 2008 ponúka svojim klientom nové „euro bonusy“.

K produktu investičného životného poistenia Invest Strategie môže klient získať atraktívny EUROBONUS a ku kapitálovému životnému poisteniu Život EUROPRÉMIU PLUS. EUROBONUS je benefit poisťovne pre klienta vo forme extra vkladu vo výške jedného mesačného poistného. EUROPRÉMIA PLUS je garancia extra zhodnotenia na úrovni 4% (okrem garantovaného zhodnotenia).

Rozdiel medzi najvyšším a najnižším platom je trojnásobný

NašePlaty.sk uskutočňujúci priebežný prieskum platov zverejnil aktuálne hodnoty platov k mesiacu január. Respondentmi v prieskume sú všetci užívatelia internetu.
Sledovanie platov je kategorizované do 25 odvetví. Rozdelené sú do piatich skupín od najvyšších platov po najnižšie platy. Z výsledkov prieskumu vyplýva, že pomer medzi najviac a najmenej ohodnotenými odvetviami je trojnásobný. Kým priemerný vrcholový manažér zarobí mesačne 55 tisíc v hrubom, zamestnanec v poľnohospodárstve len 17 800 Sk.

Najvyššie platy, 1. až 5. priečka v rebríčku

Syndikovať obsah