letenky

Výhodné služby leteckej spoločnosti Air Slovakia

Letecká spoločnosť Air Slovakia prepožičiava denno-denne svoje krídla státisícom ľudí na preklenutie malých i väčších vzdialeností. Slogan „Ďaleko je s nami blízko“, tak charakterizuje cieľ spoločnosti priblížiť človeku aj vzdialenejšie miesta na zemi.

Air Slovakia je v súčasnosti najdlhšie pôsobiacou leteckou spoločnosťou, založenou na Slovensku. Od roku 1993 je súčasťou domáceho i medzinárodného leteckého trhu.
Prelomový bol však pre spoločnosť rok 2006. S príchodom nového majiteľa priniesol tento rok aj množstvo pozitívnych zmien, ďalší rast a rozšírenie flotily.

Air Slovakia pristupuje k avizovanej výmene rezervačného systému

Spoločnosť Air Slovakia pristupuje v týchto dňoch k avizovanej výmene rezervačného systému, ktorého prevádzkovateľom je thajská spoločnosť Tik Systems.

Nový rezervačný systém zjednoduší a tým pádom urýchli proces rezervácie leteniek. Okrem možnosti rezervovať si letenku telefonicky, prostredníctvom rezervačného oddelenia (02 333 00 333), alebo osobne na predajnom pulte v odletovej hale letiska M. R. Štefánika v Bratislave, pribudne možnosť zakúpiť si letenku online na stránke www.airslovakia.sk.

Online predaj pre jednotlivcov by mal byť k dispozícii v priebehu marca - po ukončení všetkých potrebných testov ohľadom online akceptácie platobných kariet.
Syndikovať obsah