banky

VUB zlacnela hypotéku o 0,6 %

VÚB banka od začiatku tohto týždňa znížila úrokové sadzby flexihypoték. Klienti tak môžu získať úver až o 0,6% lacnejšie. Navyše každý, kto o flexihypotéku požiada do konca apríla, získa automaticky 50%-nú zľavu z poplatku za poskytnutie úveru.

Silvia Púchovská sa stala novou členkou predstavenstva VÚB banky

Od februára 2008 sa novou členkou predstavenstva VÚB banky a vrchnou riaditeľkou Úseku ľudských zdrojov stala Silvia Púchovská. Nahradila tak Vladimíru Josefiovú, ktorá od februára začína pôsobiť v materskej spoločnosti VÚB banky Intesa Sanpaolo v Miláne.

 Silvia Púchovská vyštudovala pedagogiku a psychológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde absolvovala aj doktorandské štúdium. Po ukončení štúdií pracovala ako psychológ v Školskom poradenskom centre v Žiline a na Inštitúte riadenia pre chemický priemysel. V rokoch 1993-1999 pôsobila na viacerých pozíciách v spoločnosti Jaegers Training&Consultancy v Bratislave a od roku 1999 zastávala pozíciu HR manažéra v Generali Poisťovni. V roku 2003 začala pracovať pre spoločnosť Emerson, najskôr ako riaditeľka ľudských zdrojov Emerson, a.s. v Novom Meste nad Váhom a od roku 2006 v spoločnosti Emerson LLC v Moskve ako riaditeľka ľudských zdrojov pre Spoločnosť nezávislých štátov a Baltik a neskôr aj pre východnú Európu.

VÚB je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Na Slovensku poskytuje svoje služby prostredníctvom 207 retailových pobočiek a 11 hypotekárnych centier. VÚB zároveň prevádzkuje 35 firemných pobočiek, ktoré predstavujú najširšiu sieť bankových pracovísk špecializovaných výlučne na poskytovanie služieb malým a stredným podnikom a samospráve.

Ďalšie informácie poskytnú:
Alena Walterová
Hovorkyňa a vedúca tlačového oddelenia
Odbor Korporátna a marketingová komunikácia
Tel.: +421-2-5055 2130
E-mail: awalterova@vub.sk

Michal Kopecký
PR špecialista
Odbor Korporátna a marketingová komunikácia
Tel.: +421-2-5055 2424
E-mail: mkopecky@vub.sk 

Syndikovať obsah